ANAS İNŞAAT

Ad Soyad
Kazım ANAS

Web
www.anasinsaat.com.tr/

Email
info@anasinsaat.com.tr

Telefon
2166213962 |

Adres
Anas Plaza Atatürk Mh. Atatürk Cd.(Halkbank üstü) No:1 Kat:3

Geri Dön

Görüntüleme : 39988

1991 yılında şimdiki adı Sancaktepe olan Sarıgazi'de şahıs firması olarak kurulmuştur. Kurucusu Kazım ANAS'dır. Faaliyet alanları; kat karşılığı arsa ve müteahhitlik hizmetleri olan Anas, o yılların gelişme olarak gösterilen çekmeköy, sarıgazi ve çevre ilçelerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. İnşaat sektöründe bölgenin lideri konumunda çalışan Anas İnşaat, gerek yaptığı inşatların kalitesiyle, gerekse bölgede oluşturduğu gayrimenkullerin sayısı ile çalıştığı bölgede azımsanamayacak bir katkı sağlamaktadır. 
    2006 yılı itibari ile kurumsal kimliğini kazanmış olan firmamız, inşaat sektörünün her bir kalemini yakından takip etmekte, kaliteli ve ekonomik çözümler üretebilmek için gerekli tüm altyapı çalışmalarını da titizlikle yürütmektedir.  Profesyonel ekipler ile daha kaliteli ürün ortaya koyabileceğini bilen Anas İnşaat, insan kaynakları departmanı ile de çalışmalarını üst seviyelere çıkartmıştır.
    Bina inşa etmenin sadece şantiyeye yönelik olmadığının bilincindeyiz. İçerisinde insan barınacak bir alanın oluşturulması, en ince detaylarına kadar düşünülmesi, tecrübelerle sabitlenmesi ve gelişime açık olması yönüyle de önem gerektiren bir konudur. Yüksek teknoloji gerektiren bir çok detay, Anas İnşaat'ın standartları arasında yer almaktadır. 
   Referanslarımız için bizi bölge halkına sorun diyecek kadar cesaretli bir ticari geçmişe sahip olmanın haklı gururu içerisinde çalışmalarımızı daha da ileriye götürmenin gayreti içerisindeyiz.
        
          Kazım ANAS
Anas İnş. Yön. Kur. Başkanı

Anas İnşaat

Anas İnşaat

referans

ANAS İNŞAAT

GSM :
WEB :   'www.anasinsaat.com.tr/'
Mail : info@anasinsaat.com.tr
 ''

İletişim

Adres :

  • Aşık Veysel Mah. 3042 Sokak No : 4 / 1
  • İstanbul - Ataşehir

Hakkımızda

Sitemizden yeni güncel gelişmeleri takib etmek ve bizi takip etmek için mail adresinizi kaydedebilirsiniz.

İletişim